Polska gra cyberpunkowa ze świątecznymi atrakcjami, a na horyzoncie ekranizacja!

Polska gra cyberpunkowa ze świątecznymi atrakcjami, a na horyzoncie ekranizacja!
Newsy PC

Bawicie się przy polskiej cyberpunkowej grze Ruiner? Tytuł został bardzo pozytywnie przyjęty przez graczy i zauważony przez branżę filmową. Wytwórnia Europacorp zaklepała sobie prawa do ekranizacji gry (dzięki Deadline), co jest z pewnością bardzo dobrą wiadomością dla rodzimego studia Reikon Games z Warszawy. Prace nad projektem mają ruszyć w przyszłym roku, a producentem filmu będzie Luc Besson, odpowiedzialny za takie hity jak Taxi oraz Transporter. Produkcją ma zająć się DJ2 Entertainment.

To na przyszłość, a teraz warszawskie studio Reikon Games oraz wydawca Devolver Digital celebrują tegoroczne święta wypuszczeniem nowego rozszerzenia do gry, Winter Cringe. Aktualizacja jest już dostępna w serwisie Steam oraz na GOG.com. Aktualizacji towarzyszy wydanie kolekcjonerskiego zestawu płyt winylowych pod flagą Laced Records oraz limitowanych figurek od Special Reserve Games. Ruiner jest także dostępny z 33% zniżką na platformie Steam do 14 grudnia.

10 premier na nowy tydzień. PUBG, jeszcze raz Battlefield i coś dla tych, którzy lubią się bać

Winter Cringe wnosi do gry wszystko czego można oczekiwać od ducha świąt w brudnej, cyberpunkowej dystopii. Brutalne spluwy naładowane cukrowymi laskami, świąteczne neony, stroje Mikołaja i wrogowie przebrani za Grincha, RUINER zmienia się dla graczy w prawdziwe zimowe królestwo.

Dodatkowo, Special Reserve Games przygotowało limitowaną 7-calową figurkę głównego bohatera gry, która jest dostępna wraz z kodem do gry oraz 56-stronicowym albumem. Do zakupu będzie dostępnych tylko 250 sztuk tego wydania kolekcjonerskiego.

Ruiner

Devolver Digital po raz kolejny nawiązał współpracę z Laced Records, której owocem jest dwupłytowe wydanie winylowe z muzyką z gry, na którym znalazło się 16 utworów. Muzyka została nagrana na 180g czarnych i czerwonych płytach i wzbogacona w wysokiej jakości opakowanie z grafikami z gry. Winyle dostępne są na oficjalnej stronie lacedrecords.com.

Ruiner

Źródło: Deadline; materiał producenta – opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie