Darmowe gry – RUINER i Nuclear Throne do pobrania, za tydzień atak demonów

Darmowe gry – RUINER i Nuclear Throne do pobrania, za tydzień atak demonów
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store udostępnia kolejne gry za darmo i jednocześnie ujawnia, jaka gra trafi do nas za tydzień.

Czekaliście na kolejną porcję indyków od Epic Games Store? Dziś jest ten dzień i możemy pobierać RUINER i Nuclear Throne. Zaraz pod opisem tych gier znajdziecie info o tytule, który sklep udostępni za free w przyszłym tygodniu.

Nuclear Throne i RUINER za darmo do 14 listopada

Nuclear Throne to postapokaliptyczna strzelanka typu roguelike z widokiem z góry. Nie jest to jednak postapokalipsa spod znaku „jesteś ostatnią nadzieją ludzkości”, lecz raczej „ludzkość wyginęła, a świat należy do mutantów i potworów”. Korzystając z potężnego arsenału, walcz na pustkowiach i zbieraj promieniowanie, aby w wyniku mutacji zyskiwać nowe kończyny i zdolności.

RUINER to z kolei brutalna strzelanka osadzona w roku 2091 w cybermetropolii Rengkok. Kierując się wskazówkami tajemniczej hakerki, wściekły psychopata podejmuje walkę ze skorumpowaną korporacją, aby odkryć prawdę i odzyskać porwanego brata.


The Messenger za darmo od 14 do 21 listopada

W przyszłym tygodniu Epic Games Store uraczy nas atakiem demonów w tytule The Messenger.

Atak demonów na wioskę sprawia, że młody ninja musi wyruszyć w podróż przez przeklęty świat, aby dostarczyć zwój mogący uratować jego klan. Gra z początku przypomina klasyczną platformówkę, lecz później rozwija się w wielką przygodę z podróżowaniem w czasie, wielkimi emocjami, niespodziankami i humorem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie