Vi z gry cyberpunk 2077

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Recenzje Cyberpunk 2077 z ocenami 9/10? To plan minimum dla CD Projektu

Przesunięta data premiery Cyberpunk 2077 ma na celu dopracowanie gry. Między innymi po to, aby produkcja zebrała najlepsze noty.

Zaraz po ogłoszeniu informacji, że Cyberpunk 2077 po raz kolejny nie trafi do graczy w umówionym terminie, miała miejsce konferencja z inwestorami. To właśnie wtedy Michał Nowakowski, członek Zarządu CD Projektu odpowiedzialny za politykę wydawniczą, podkreślił, że firma celuje w oceny 9/10 i 10/10 w portalu Metacritic.

Nic się tu nie zmieniło – celujemy w wynik powyżej 90. Jak już wspomniał Adam (przyp. red. Kiciński) – to jedna z głównych przyczyn, dla których zdecydowaliśmy się opóźnić premierę. Chcemy nadać grze dodatkowy szlif, wolimy wstydzić się teraz przed Wami, niż w dniu premiery przed graczami – twierdzi Nowakowski.

Cyberpunk 2077 do trzech razy sztuka – czy CDPR celowo opóźnia premierę?

Cyberpunk 2077 – preordery

Adam Kicisńki jak i Michał Nowakowski zostali także zapytani o kwestie preorderów. Czy gracze chętnie się na nie decydują w przypadku nadchodzącej gry od CD Projekt RED?

Nie ujawniamy szczegółów związanych z preorderami – mogę jednak powiedzieć że stosunek liczby preorderów Wiedźmina 3 i Cyberpunka na analogicznym etapie przed premierą nieodmiennie bardzo nas satysfakcjonuje. Jesteśmy zadowoleni i czekamy na ostatni etap, na który zawsze przypada większość preorderów – twierdzi Adam Kiciński, prezes grupy CD Projekt.

Premiera gry Cyberpunk 2077 została przesunięta z 19 listopada 2020 na 10 grudnia 2020 roku. Powodem jest chęć dopracowania produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się