Recenzje Assassin’s Creed Odyssey. Jak Ubisoft poradził sobie z greckimi klimatami?

0 komentarzy

Pod koniec tego tygodnia gracze dorwą się do nowej opowieści o skrytobójcach, jednak recenzje Assassin’s Creed Odyssey pojawiły się w sieci już teraz, zatem można sprawdzić przed zakupem, jak spisali się deweloperzy.

Recenzje Assassin’s Creed Odyssey wypadły całkiem nieźle i średnia z 57 ocen zebranych przez Metacritic wynosi obecnie 85/100 (mowa o wersji gry na PlayStation 4).

Recenzje Assassin’s Creed Odyssey – plusy i minusy gry

Wśród plusów gry wyliczano najczęściej piękny otwarty świat (ogromna mapa), który dostajemy do eksploracji. Ubisoft wypchał go mnóstwem aktywności oraz ciekawą i skomplikowaną fabułą, potrafiącą porwać odbiorcę. Starożytna Grecjaw wykonaniu Ubisoftu to niezwykle szczegółowe i tętniące życiem miejsce. Według redaktora serwisu Gamespot, deweloper funduje nam niezapomniane misje fabularne i zadania poboczne (często rozbudowane), prezentujące różnorodne postaci i złożone tematy z epoki. Doceniono nowy tryb eksploracji oraz ulepszony system walki.

Wśród minusów gry pojawiają się głosy o długim czasie wczytywania (nadchodzący patch ma jednak wyeliminować ten problem w wielu miejscach) czy wolno rozwijającą się akcję. Wybory, o których często wspominają deweloperzy, tak naprawdę nie zawsze mają wielkie znaczenie na rozgrywkę.

Ogólnie rzecz biorąc, nowa odsłona Assassin’s Creed jest udana i warto czekać na premierę. Ta została zaplanowana na 5 października. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się