Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rambo 5 – fabuła, scenariusz, reżyseria. Sylvester Stallone powraca!

Od długiego czasu słyszymy pogłoski o nowej części Rambo. Teraz jeden z portalów dotarł do konkretów i poznaliśmy pierwsze informacje o następnej części słynnego cyklu. Czekacie na Rambo 5? Zapraszamy do czytania!

Serwis Screen Daily dotarł do szczegółów na temat Rambo 5. Choć nie ma ich wiele, poznaliśmy kilka kluczowych nazwisk oraz poznaliśmy główny zarys fabuły nowego filmu.

Rambo 5 – fabuła, pierwsze informacje

Według wspomnianego źródła, produkcja Rambo 5 ma wystartować 1 września, a zdjęcia będą kręcone w Londynie, Bułgarii i na Wyspach Kanaryjskich. Fabuła filmu Rambo 5 nie przeniesie nas jednak do żadnego ze wspomnianych krajów.

W roli głównej wystąpi oczywiście Sylvester Stallone, który przestał już wojować i zamieszkał na ranczo w Arizonie. Nasz weteran zmaga się z zespołem stresu pourazowego (PTSD) i nienajlepsze wspomnienia zabija ciężką pracą.

Serial Wiedźmin Netflixa to nie wszystko. Oto zdjęcia z filmu The Witcher: Forgotten Ruin

Zarządczyni ranczo i długoletnia przyjaciółka naszego bohatera – Maria – informuje go jednak o zaginięciu wnuczki. Młoda dziewczyna wyjechała do Meksyku na imprezę i ślad po niej zaginął. Maria oraz Rambo ruszają na poszukiwania.

Sytuacja w Meksyku jest gorąca, a Rambo odkrywa kartel zajmujący się handlem oraz wykorzystywaniem seksualnym kobiet. Rambo współpracuje z dziennikarzem, którego przyrodnia siostra również została porwana i musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby ocalić dziewczyny i zlikwidować złoczyńcę.

Rambo 5 – scenariusz, reżyseria

Jak donosi serwis Screen Daily, sprzedażą praw do Rambo 5 na całym świecie zajmuje się firma Millennium Media. Avi Lerner i Kevin King służą jako producenci, a Matt Cirulnick napisał scenariusz do Rambo 5. Reżyser zostanie wkrótce ogłoszony.

Nie wiadomo jeszcze, czy Sylvester Stallone zasiądzie na stołku reżysera oraz czy przyłoży się do powstania scenariusza. Jeśli tylko w sieci wylądują kolejne szczegóły, na pewno się nimi podzielimy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%