Serial Wiedźmin Netflixa to nie wszystko. Oto zdjęcia z filmu The Witcher: Forgotten Ruin

Na serial Wiedźmin Netflixa poczekamy jeszcze bardzo długo, lecz to nie jedyny obraz, który przeniesie nas do znanego uniwersum. Fani szykują film The Witcher: Forgotten Ruin. Zobaczcie pierwsze ujęcia i dajcie znać, czy jesteście usatysfakcjonowani.

Serial Wiedźmin Netflixa zadebiutuje mniej więcej w okolicach 2020 roku. Po drodze powinniśmy dostać natomiast prezent od fanów stworzony dla fanów – krótkometrażowy film The Witcher: Forgotten Ruin. W sieci wylądowały pierwsze zdjęcia produkcji, na których możemy zobaczyć Yennefer z Vengerbergu oraz Cirillę Fionę Elen Riannon, czyli Dziecko Niespodziankę.

Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona. Pobierz najnowszą wersję

Jako Yennefer widzimy tutaj cosplay’erkę Shial, w Ciri wcieliła się z kolei Mihul Crazy Make-up. Za wszystkie zdjęcia odpowiada Martina Čechová.

Film The Witcher: Forgotten Ruin został zauważony przez studio CD Projekt RED, które wspiera produkcję prezentując poniższe zdjęcia w swoich oficjalnych kanałach serwisu Twitter.

Wiedźmin od Netflix. Liczba odcinków i przybliżona premiera

Producent potwierdził, że jeśli chodzi o pierwszy sezon, powstanie 8 odcinków. Jak długich? Tego nie wiadomo, ale biorąc pod uwagę inne seriale Netflixa, zapewne będzie to około 45 minut.

Wiemy też, że prace nad serialem zaczną się najpóźniej na początku przyszłego roku. W tej chwili twórcy intensywnie tworzą scenariusz. W związku z tym premiera pierwszego sezonu ma nastąpić mniej więcej w okolicach 2020 roku. Sporo czasu więc do premiery, ale fani z pewnością będą czekać z niecierpliwością.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: