Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Rambo w Mortal Kombat 11! Mamy zapowiedź wersji na PS5 i Xbox X

Zwiastun z nowego Kombat Pack 2 do Mortal Kombat 11 potwierdził plotkę o Rambo. Karta wojowników poszerzy się także o Raina i Mileenę.

Każdy fan uniwersum Mortal Kombat i najnowszej części gry zapieje z radości. Zapowiedziany przed chwilą Kombat Pack 2 wprowadzi do gry 3 nowe postacie, a jedną z nich jest John Rambo. Szykuje się legendarne starcie pomiędzy wirtualnymi wersjami Sylvestra Stalonne i Arnolda Schwarzennegera!

Ale to nie koniec niespodzianek. Oprócz Sylwka do obsady dołączy Rain a także długo wyczekiwana i rzec można wybłagana Mileena. Fani gry wręcz nagabywali Ed Boona o siostrę Kitany, i jak widać szef NetherRealm wreszcie pękł.

Wielu z Was na pewno nie zaskoczy informacja, że MK 11 zadebiutuje w pełnej wersji Ultimate ze wszystkimi dodatkami. Premiera już 17 listopada na Xbox One i PS4. Pakiet Ultimate wyceniono na 59,99 dolarów, zaś kupując osobno Kombat Pack 2 zapłacimy 19,99 dolarów.

Dzięki wideo-prezentacji Kombat Pack 2 dowiedzieliśmy się również , że jedna z najlepszych odsłon serii otrzyma bezpłatną aktualizację na PS5 i Xbox Series X – ma wprowadzić wiele usprawnień, nie tylko graficznych. Na dzień dobry dostaniemy rozdzielczość 4K i zmniejszony czas ładowania gry. I co najważniejsze, będzie można wreszcie rywalizować w ramach wszystkich platform. Gra otrzyma wsparcie dla cross-play oraz cross-gen.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się