Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rainbow Six Siege za darmo na PS4, jeśli kupisz PS Plus na 12 miesięcy

Sony prezentuje ciekawą ofertę dla osób, które myślą o zaopatrzeniu się w abonament PlayStation Plus.

PS Plus marzec 2019 to tylko dwie gry na PS4. Wiedźmin 3 byłby idealny

Dzisiaj Sony wystartowało z kolejną promocją dotyczącą abonamentu PS Plus. Jeśli jeszcze go nie posiadacie, możecie teraz przy subskrypcji na 12 miesięcy otrzymać za darmo Rainbow Six Siege.

Rainbow Six Siege + PS Plus na rok = 240 zł

Sony zaznacza, że aby skorzystać z tej oferty, musisz mieć konto PSN, które nigdy wcześniej nie korzystało z subskrypcji PlayStation Plus (z wyłączeniem 14-dniowej wersji próbnej). Po zakupie tego produktu otrzymasz natychmiastowy dostęp do korzyści oferowanych przez PlayStation Plus, takich jak tryb online dla wielu uczestników w innych grach, Gry co miesiąc oraz rabaty PS Store przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów. Dostępna w ramach tej oferty gra Rainbow Six Siege zostanie jednak aktywowana maksymalnie 96 godzin po zakupie. W tym czasie nie będzie można w nią grać.

Oferta obowiązuje do 4 marca 2019 roku do godz. 11:00 czasu polskiego. Chcecie skorzystać? Wskakujcie na tę stronę w PlayStation Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się