PS Plus marzec 2019 to tylko dwie gry na PS4. Wiedźmin 3 byłby idealny

PS Plus marzec 2019 to tylko dwie gry na PS4. Wiedźmin 3 byłby idealny
Newsy PS4

Sony będzie musiało przygotować bardzo mocną ofertę PS Plus marzec 2019. Od przyszłego miesiąca – za taka samą cenę abonamentu – dostaniemy o wiele mniej gier. 

Promocja na RDR 2 na PS4. Hit od Rockstar jeszcze nigdy nie był tak tani!

PS Plus marzec 2019 nie będzie zawierać już gier na starsze konsole, czyli PlayStation 3 i PS Vita – o tym wiemy już od dawna. Sony zdecydowało się, że od przyszłego miesiąca w ofercie PS+ znajdą się jedynie gry na PS4. Uściślając – będą to dwie gry.

PS Plus marzec 2019 – gry na PS4 – Sony musi się postarać

Od marca comiesięczna oferta PlayStation Plus to jedynie gry na PS4. Nie myślcie jednak, że Sony da nam np. trzy tytuły. W przeszłości otrzymywaliśmy zazwyczaj dwie produkcje na czwóreczkę, lecz oprócz tego mogliśmy pobrać jakiegoś indyka w ramach Cross Buy z PS Vita. Czasem zdarzało się, że w jednym miesiącu posiadacze PS4 pobierali nawet cztery gry w ramach PS Plus (dwie w opcji Cross Buy). Teraz wszystko się ucina.

Przedstawiciel Sony powiedział serwisowi Polygon, że od marca miesięczna oferta PlayStation Plus będzie się składać tylko z dwóch darmowych gier na PS4. Abonenci otrzymają zatem mniej za tyle samo. Liczymy zatem na to, że Sony od teraz będzie starało się wrzucać do PS+ więcej dużych tytułów, które jakością wynagrodzą nam spadek ilości.

PS Plus marzec 2019 musi być wyjątkowe, by zmyć z graczy frustrację/złość/inne negatywne emocje, które mogą być przyczyna zmian w usłudze. Uda się to tylko wtedy, gdy Sony zaoferuje nam mocny tytuł AAA, który co prawda ma już swoje lata i można go kupić stosunkowo tanio, lecz nadal jest uważany za jedną z najlepszych gier tej generacji konsol. Wiedźmin 3 byłby doskonałym prezentem w PS+ na marzec. Tytuł ostatnio pojawia się w wielu promocjach, a jego cena nawet bez tego nie jest wygórowana. Sony mogłoby średnim kosztem nakarmić nas do syta.

Sądzicie, że od marca w PlayStation Plus zobaczymy już tylko same hity?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie