Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Pierwsza i druga część Quake’a za darmo, Bethesda dorzuca też trzecią

Zakończyło się wydarzenie QuakeCon at Home. Dziękując graczom za udział w zbiórce charytatywnej, Bethesda rozdaje za darmo dwie pierwsze odsłony Quake’a – i dorzuca też Arenę.

Niedawno informowaliśmy, że logując się w Launcherze Bethesda.net podczas QuakeCon 2020 otrzymamy za darmo Quake’a. Oprócz tego studio zapowiedziało, że jeśli uda mu się uzbierać na zbiórkach charytatywnych ponad 10 tysięcy dolarów, fani dostaną też drugą część gry.

Gracze, którzy w czasie QuakeCon at Home zarejestrowali się w Launcherze Bethesdy, otrzymali pierwszą odsłonę serii. Teraz firma poinformowała, że podczas zbiórki udało się zebrać 20 tysięcy, w związku z czym będzie rozdawany też Quake 2 – oraz, nieoczekiwanie, Quake 3: Arena. Produkcje mają zostać udostępnione w ciągu kolejnych dni.

Zrobiliście to! Dzięki wam uzyskaliśmy 20 tysięcy dolarów w zbiórce charytatywnej. Po QuakeCon at Home w Launcherze Berhesda.net pojawi się Quake 3 – czytamy w poście studia na Twitterze.

Quake to seria FPS-ów autorstwa id Software i Raven Software, która doczekała się w sumie czterech głównych odsłon. Pierwsza odsłona targów QuakeCon miała miejsce w 1996 roku – i na ten rok jest datowany początek cyklu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się