Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Quake na PC za darmo podczas QuakeCon 2020

Bethesda zapowiedziała, że podczas wydarzenia QuakeCon będzie rozdawać pierwszą część serii Quake. To w praktyce oznacza, że FPS-a zgarniemy od 7 do 9 sierpnia.

Tegoroczna edycja QuakeCon odbędzie się – podobnie jak wszystkie tego typu imprezy – w formie zdalnej. Bethesda ogłosiła, że w dniach targów (7-9 sierpnia) gracze otrzymają Quake’a w wersji na blaszaki. Wszystko, co będzie trzeba mieć, by zgarnąć produkcję, to konto na Bethesda.net.

Oprócz tego studio zapowiedziało, że jeśli uda mu się uzbierać na zbiórkach charytatywnych ponad 10 tysięcy dolarów, fani dostaną też Quake’a 2.

Quake to seria FPS-ów autorstwa id Software i Raven Software, która doczekała się w sumie czterech głównych odsłon. QuakeCon jest imprezą promującą produkcje id Software; pierwsza odsłona targów miała miejsce w 1996 roku – i na ten rok jest datowany początek cyklu.

Poniżej zamieszczamy pełen harmonogram QuakeCon 2020.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się