Quake II RTX już do pobrania za darmo

Quake II RTX już do pobrania za darmo
Gry za darmo Newsy PC

Firma NVIDIA poinformowała dzisiaj, że gra Quake II RTX, wydana przez własne LightSpeed Studios, jest już dostępna na platformie Steam oraz na stronie NVIDIA.com i można ją pobrać bezpłatnie.

Quake II RTX jest pierwszą grą na świecie, w której każda ścieżka promieni jest w pełni śledzona (path tracing), co oznacza że wszystkie efekty graficzne takie jak cienie, odbicia czy załamania światła połączone są w jeden algorytm ray tracingu. Rezultatem jest oszałamiający nowy wygląd Quake II, jednej z najpopularniejszych gier na świecie, wydanej oryginalnie w 1997 roku przez studio id Software.

Quake II RTX zawiera trzy pierwsze poziomy kampanii dla pojedynczego gracza tej klasycznej gry. Gracze, którzy posiadają już pełną wersję Quake II, mogą wykorzystać path tracing we wszystkich poziomach gry, a także w trybach deathmatch i kooperacji przeznaczonych dla wielu graczy.

Oddajemy grę Quake II graczom z nowym, odważnym wyglądem, jako Quake II RTX – powiedział Matt Wuebbling, szef działu marketingu GeForce w firmie NVIDIA. – Ray tracing to technika, która definiuje kolejną generację gier na PC i Quake II RTX jest jej częścią.

Quake II RTX minimalne wymagania sprzętowe

  • System: Windows 7 64-bit lub Ubuntu 16.04 LTS 64-bit
  • Procesor: Intel Core i3-3220 lub odpowiednik AMD
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2060 lub szybsza
  • Dysk twardy: 2GB wolnego miejsca

Źródło: informacja prasowa

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie