Warto zajrzeć do pomieszczenia z wielkim okiem w Quake Champions

Bethesda oprowadza nas po jednej z aren strzelaniny.

Deweloper publikuje nowy zwiastun Quake Champions, tym razem skupiając się dla odmiany na miejscówce o nazwie Ruins of Sarnath.

Czas nie jest łaskawy dla ruin z mapy Ruins of Sarnath – natura przejęła nad nimi władzę i spowiła żywą zielenią pozostałości tej starożytnej świątyni. Teraz, setki lat po tym, jak w atramentowej czerni Krainy Snu powstała imponująca budowla, Ruins of Sarnath to przesiąknięte krwią pole bitwy, na którym czempioni ze świata przebudzonych walczą na śmierć i życie – czytamy na stronie dewelopera.

Ruins of Sarnath to zarówno ciasne korytarze, na których można porozstawiać pułapki grając takimi postaciami jak Galena czy Slash, a także bardziej otwarte przestrzenie, gdzie można ściągnąć przeciwnika z większej odległości.

Najciekawiej prezentuje się jednak pomieszczenie, w którym znajduje się Oko Cthalhy – to właśnie tam bowiem można znaleźć cenne wzmocnienie, poczwórne obrażenia.

Bethesda przypomina, że mapa Ruins of Sarnath jest dostępna w zamkniętej becie Quake Champions, która właśnie ma miejsce. Zapisy do testów wciąż są możliwe.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.