Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Quake Champions od teraz za darmo do pobrania na PC

Żaden tam darmowy weekend. Quake Champions przechodzi na model free-to-play, lecz nadal pozostaje we wczesnym dostępie.

Podczas imprezy QuakeCon 2018 studio id Software ogłosiło, że od teraz Quake Champions staje się gra darmową. Możemy ja pobierać za free poprzez usługę Bethesda.net lub na platformie Steam. Deweloperzy tłumaczą:

Wprowadziliśmy szereg nowych czempionów, trybów i funkcji, jakie opracowaliśmy z pomocą społeczności w trakcie wczesnego dostępu, i uważamy, że to doskonały moment na otworzenie wrót do Quake Champions. Wciąż jednak zostało trochę szczegółów, ulepszeń i nowej zawartości – jak przygotowywany tryb przejmowania flagi – które chcemy dodać do gry, nim ogłosimy jej „ostateczną premierę”.

Quake Champions pozostanie na razie we wczesnym dostępie, otwieramy jednak wszystkim możliwość przesyłania nam uwag i informacji. Zagrajcie, powiedzcie nam, co sądzicie, i pomóżcie uczynić Quake Champions najlepszym FPS-em z możliwych!

Grający za darmo otrzymują dostęp do wszystkich obecnych we wczesnym dostępie trybów i map szybkiej rozgrywki, gier rankingowych i zręcznościowych, a także do dwóch darmowych czempionów: Rangera i Scalebearera. Nowi gracze mogą odblokować kolejne postacie, kończąc samouczek i zdobywając przychylność – walutę używaną do zakupu czempionów i plecaków – po prostu tocząc rozgrywki!

Ponadto każdego tygodnia dostępny jest za darmo jeden czempion. Wypróbuj wszystkich i sprawdź, który najbardziej pasuje do twojego stylu gry. Gdy już znajdziesz swojego ulubieńca, możesz kupić go za platynę – walutę premium Quake Champions.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%