Quake Champions – poznajemy nową postać Nyx

Powoli wiemy coraz więcej o grze.

Bethesda pokazała krótki gameplay z nadchodzącego Quake Champions, który skupia się na jednej z postaci. Ta nazywa się Nyx.

Głównymi zaletami grania Nyx jest to, że postać ta potrafi się dobrze maskować oraz szybko odbijać od ścian. Jej dokładne cechy oraz to, jak się nią gra, możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

Zamknięte beta testy Quake Champions. Ruszyły zapisy

Bethesda będąca wydawcą gry Quake Champions podała, że właśnie na oficjalnej stronie ruszyły zapisy do zamkniętych beta testów gry. Aby mieć szansę na przetestowanie produkcji, należy zajrzeć w to miejsce i dokonać rejestracji. Następnie czekać na maila zwrotnego z ewentualnym potwierdzeniem przyjęcia do beta testów. Z okazji rozpoczęcia zapisów do beta testów, Bethesda przygotowała też krótki materiał wideo, który prezentujemy poniżej.

Quake Champions to gra FPS, która ma być powrotem do korzeni gatunku strzelanek i marki Quake. Zaoferuje sporo klasycznej walki w sieci, gdzie liczą się przede wszystkim umiejętności gracza. W grze będzie kilka unikatowych postaci, które będą różnić się zdolnościami.

Quake Champions będzie mieć premierę jeszcze w tym roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: