Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Quake Champions z nową postacią

Przywitajcie Strogg & Peeker.

Kwietniowa aktualizacja Quake Champions przyniesie ze sobą liczne ulepszenia gry, w tym dodatkową zawartość w postaci nowego czempiona, nowej mapy i broni. Nowym czempionem jest Strogg & Peeker – w połowie złożony z wysokiej jakości metalu, w połowie z gnijącego mięsa, napędzany wściekłością. Jak widać, główny przeciwnik z gier Quake II i Quake 4 powrócił! Teraz gracze mogą się wcielić na arenie w Strogga i jego wiernego towarzysza, drona Peekera.

Nowa mapa Awoken

Na tej oplecionej pnączami arenie można zagrać w trybach: deathmatchu, deathmatchu drużynowego, pojedynku, 2 na 2 oraz nagłej śmierci.

Nowa broń – działko plazmowe

Działko plazmowe znane z Quake III Arena znajdzie swoją przystań w Quake Champions! Ta broń o dużej mocy topi nierozsądnych wrogów, wysyłając w ich stronę pociski czystej energii.

Źródło: Bethesda

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%