Bethesda podaje ważną datę, którą powinni zapamiętać fani shooterów

Bethesda podaje ważną datę, którą powinni zapamiętać fani shooterów
Newsy PC

Tona nowej zawartości oraz wczesny dostęp.

Śledzicie losy Quake Champions? Już niedługo będziecie mogli zagrać w strzelaninę w ramach Early Access.

Jak zaznacza Bethesda, już niebawem Quake Champions wyjdzie z fazy zamkniętej bety i oficjalnie przejdzie do etapu wczesnego dostępu na Steam oraz w launcherze Bethesda.net. Stanie się to 22 sierpnia, kiedy gra otrzyma tonę nowej zawartości, w tym mapy, elementy rozgrywki oraz nowego, wyjątkowego czempiona: potężnego Doom Slayera z gier serii DOOM.

Wersja Quake Champions z wczesnego dostępu wciąż nie jest ostateczna, jednak stanowi solidną ofertę z czterema trybami gry, 11 czempionami, różnorodnymi mapami i aktywną społecznością fanów. Wczesny dostęp umożliwia ścisłą współpracę z graczami w celu ulepszenia tytułu i wprowadzenia dodatkowych elementów przed oficjalną premierą Quake Champions w nadchodzących miesiącach – zaznacza Tim Willits, Dyrektor Studia w id Software.

Pakiet czempionów

Gracze, którzy pragną dołączyć i wywalczyć fragami dominację nad światem, będą mogli kupić „Pakiet czempionów”, który odblokuje wszystkich obecnych i przyszłych czempionów oraz wszelkie pozostałe dodatki za 29,99 $, czyli z 25% zniżką od ostatecznej ceny detalicznej 39,99 $.

Aby zagrać w Quake Champions we wczesnym dostępie, kup „Pakiet czempionów”, który zawiera:

  • Wszystkich 11 dostępnych obecnie czempionów, w tym Rangera, Visora, Scalebearera, Nyx, Anarkiego, Clutcha, Sorlag, Galenę, Slash, B.J. Blazkowicza z Wolfensteina od id Software oraz nowego Doom Slayera
  • Wszystkich przyszłych czempionów, w tym co najmniej sześciu dodatkowych czempionów, którzy zostaną dodani przed końcem 2018 roku oraz wszelkich czempionów wprowadzonych później
  • Wyjątkową skórkę z wczesnego dostępu dla Rangera, dostępną podczas okresu wczesnego dostępu tylko dla graczy z „Pakietem czempionów”
  • Trzy relikwiarze (skrzynie z łupem w grze zawierające trzy przedmioty do modyfikacji profilu, czempiona i broni, w tym skórki, cieniowanie, plakietki i nie tylko)
Quake Champions
Quake Champions

Darmowa wersja Quake Champions zostanie wypuszczona później, jednak gracze, którzy wcześniej wykorzystali klucze do zamkniętej bety będą mogli dalej grać w Quake Champions w trybie darmowym wyłącznie poprzez Bethesda.net. Będą mieli dostęp do tych samych serwerów, co właściciele „Pakietu czempionów” i otrzymają możliwość przejścia do „Pakietu czempionów” lub zakupu dodatkowych czempionów w dowolnym momencie. Nowi gracze Quake Champions będą musieli zakupić „Pakiet czempionów” lub poczekać aż zostanie wydana wersja darmowa.

Dodaj do Quake’a szczyptę DOOMA!

Doom Slayer, najnowszy czempion dostępny w Quake Champions, wkracza na Areny prosto z czeluści piekielnych wraz ze swoimi twardymi pięściami i morderczą rządzą krwi. Fani DOOMA mogą zaszaleć z pomocą aktywnej umiejętności – szału bitewnego – Doom Slayera, który przemienia przeciwników w skrwawione strzępy mięsa za pomocą własnych dłoni. Fani DOOMA znają również pasywną umiejętność Doom Slayera – podwójny skok – dzięki któremu czempion znajdując się w powietrzu, może podskoczyć wyżej.

Quake Champions
Quake Champions

Dodatkowa zawartość i elementy rozgrywki wprowadzone podczas wczesnego dostępu

Oprócz nowego czempiona wczesny dostęp do Quake Champions zapewni graczom tonę nowej zawartości i elementów rozgrywki, w tym:

  • Dwie nowe mapy: Church of Azathoth i Tempest Shrine
  • Wyzwania run: gracze będą nagradzani za wypełnianie nowych wyzwań run znajdowanych w plecakach
  • System opowieści: gracze będą znajdować przedmioty opowieści ukryte na arenach w wazach. Zebranie 10 przedmiotów opowieści dla danego czempiona odblokowuje dla niego wyjątkową skórkę opowieści.
  • Lepsze wprowadzanie nowych graczy: wśród nowych elementów, które pomogą nowicjuszom szybciej nauczyć się fragowania można znaleźć samouczek poruszania się, strzelnicę i możliwość wyboru poziomu umiejętności
  • Nowe opcje modyfikacji: wśród nich nowe zestawy skórek dla czempionów i cieniowanie broni
  • Czat głosowy w grze

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie