Quake 3 do pobrania za darmo

Quake 3 do pobrania za darmo
Newsy PC

Tak jak obiecano, tak zrobiono. Przez najbliższe godziny możemy zdobyć za darmo klasyka shooterów w postaci Quake 3.

Bethesda już wcześniej zapowiadała, że szykuje rozdawnictwo Quake 3. Słowa dotrzymano i chętni na trochę klasyki mogą pobrać strzelankę poprzez Bethesda Launcher, w który zaopatrzymy się pod tym adresem.

Po zainstalowaniu launchera, Quake 3: Arena powinien pojawić się w naszej bibliotece automatycznie. Ewentualnie, jeśli gra nie zostanie dodana, należy zrestartować platformę. Gra jest rozdawana tylko do 21 sierpnia, godziny 18:00.

Trzeci Quake zadebiutował w 1999 roku i okazał się sporym hitem. Tutaj nie ma w zasadzie fabuły, są za to tony ostrej walki i strzelania.

Jak czytamy na karcie produktu: Witaj na arenie, gdzie wysokiej klasy wojownicy są przerabiani na bezwolną papkę. Porzuciwszy ostatni łut zdrowego rozsądku i wyzbywszy się wszelkich wątpliwości, wskakujesz na scenę obejmującą udręczone krajobrazy i mgliste otchłanie. Twój nowy świat wita cię radośnie bulgoczącą lawą i trującym powietrzem, podczas gdy wokoło powstaje cały legion wrogów chętnych do sprawdzenia, czy jesteś tak twardy, jak przystało na kogoś, kto zjawia się w tym miejscu. Twoje nowe motto brzmi: walcz, bo zginiesz.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie