PS5 – znamy gry, które dostaną ulepszenia. TLoU 2, Ghost of Tsushima i inne

0 komentarzy

W jednej z sieci sklepów pojawiły się informacje o grach, które dostaną ulepszenia na PS5. Lista produkcji zadowoli fanów PlayStation.

Kompatybilność wsteczna w PlayStation 5 ma swoje wady i zalety, ale jej obecność i tak cieszy. Możliwość ogrania starszych, zaległych produkcji z naszej kupki wstydu to zawsze miłe udogodnienie tym bardziej, że można to zrobić zupełnie za darmo, bez dokupowania remasterów.

Część produkcji z PS4 otrzymuje również dodatkowe usprawnienia w postaci lepszej płynności rozgrywki lub podbitej rozdzielczości. Do tej pory udogodnienia te otrzymały nieliczne tytuły, ale ich pula może wkrótce znacznie się poszerzyć.

W sklepie Best Buy pojawiły się informacje o grach, które mają otrzymać „next-gen upgrade”. Nie wiadomo dokładnie o jaki rodzaj usprawnień chodzi, ale najprawdopodobniej będą one podobne do tych z aktualizacji Days Gone na PS5.

Lista kolejnych gier, które mają otrzymać ulepszenia na PlayStation 5:

  • The Last of Us Part II
  • Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a
  • Uncharted 4: Kres Złodzieja
  • Uncharted: Zaginione Dziedzictwo
  • Ghost of Tsushima
  • Days Gone (czyżby dodatkowe ulepszenia oprawy?)

Więcej szczegółów na temat aktualizacji gier Naughty Dog możemy otrzymać na wydarzeniu The Game Awards 2020. Plotki mówią, że studio pojawi się na gali wraz z zapowiedzią czegoś nowego. Przekonamy się o tym jednak dopiero w grudniu.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się