PS5 – pre-ordery na konsolę w kolejnym sklepie. Teraz 50 euro, reszta przy odbiorze

Cena PS5 nie została ujawniona przez Sony, co nie przeszkadza pierwszym sklepom w odpaleniu zamówień przedpremierowych na konsolę.

Dopiero co przedstawialiśmy odmienne stanowiska dotyczące tego, jaka będzie cena PS5, a już kolejny sklep odpala pre-ordery na sprzęt.

PS5 – zamówienia przedpremierowe

Pre-ordery na PlayStation 5 zostały uruchomione w internetowym sklepie Game Mania, który działa na terenie Holandii i Belgii. Cena konsoli? Pustka. Sklep zbiera od klientów po 50 euro, co ma zagwarantować dostarczenie konsoli w dniu premiery. Resztę kwoty trzeba będzie dopłacić w późniejszym terminie. Pytanie tylko – ile Sony ostatecznie sobie policzy za next-gena…

PS5 – pre-ordery w Game Mania.

Przypominamy, że jako pierwszy, pre-ordery na nową konsolę od Sony uruchomił szwedzki oddział Media Markt. Szwedzi wycenili next-gena na 9999 szwedzkich koron, co w przeliczeniu na naszą walutę daje około 3960 zł. Karta produktu zawiera dopisek: Informacje o cenach i produktach są wstępne i mogą ulec zmianie.

Dajcie znać, czy zamówicie konsolę przed premierą, jeśli taka opcja pojawi się w Polsce, czy jednak czekacie na debiut sprzętu i pierwsze opinie klientów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.