PlayStation 5 PS5 gry PG

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS5 z najlepszymi grami w historii? Opinia Jima Ryana

Jim Ryan twierdzi, że PS5 ma najlepszy zestaw gier w historii nowszych konsol. Szef Sony szykuje graczy na premierę nowego sprzętu.

Prezes Sony ma ostatnio pełne ręce roboty. Reklamowanie nowej generacji konsol od Japończyków staje się coraz trudniejsze pod naporem informacji od Microsoftu.

Jim Ryan w wywiadzie dla GameIndustry.biz dość odważnie skomentował listę gier ekskluzywnych na PS5. Według niego nadchodząca konsola ma najlepszy zestaw startowy gier w historii.

Chcemy dalej wspierać społeczność PS4, jednocześnie będąc świadomymi, że miliony graczy są gotowe – i chcą – doświadczyć tego, co będzie możliwe tylko na PS5. (…). Powtórzę, Worldwide Studios jest wspaniałe, a oferta gier ekskluzywnych – zarówno w momencie wydania jak i chwilę po premierze konsoli – jest najlepszą jaką kiedykolwiek mieliśmy na nowym sprzęcie.

~Jim Ryan

Sony od zawsze stawiało na mocne tytuły, więc taka deklaracje nie powinna nikogo dziwić. PS5 nie ma póki co żadnego system sellera poza grami, a konkurencyjny Xbox rośnie w siłę dzięki usłudze Game Pass.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to PlayStation może mieć jeszcze kilka rzeczy do pokazania przed premierą konsoli. W najbliższym czasie powinniśmy zobaczyć interfejs PS5, a firma może trzymać w tajemnicy jakieś produkcje ekskluzywne.

Listę gier dostępnych na PlayStation 5 w dniu i jakiś czas po premierze konsoli znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się