Nowe gry PlayStation PS4 PS5 - grafika

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

PS5 – wygląd konsoli klasyczny, ale bardzo gruby [POGŁOSKA]

Jeden z serwisów podaje ogólne informacje o wyglądzie PS5. Konsola ma być ponoć prawie dwa razy grubsza od PlayStation 4 Pro.

Czerwiec powinien być przełomowy, jeśli chodzi o informacje dotyczące PS5. Już w tym tygodniu Sony zorganizuje pokaz gier na next-gena i jest to oficjalna informacja. Szykujcie się na 4 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego. Niestety nie zanosi się na to, by oprócz gier Japończycy pokazali coś więcej – wygląd PS5 to nadal wielka tajemnica. Jednak jeden z rosyjskich serwisów twierdzi, że wie coś na ten temat.

Wygląd PS5 – klasyczny grubasek

Podkreślamy, że jest to tylko pogłoska i należy do niej podchodzić z odpowiednim dystansem. Źródłem wieści jest serwis Gamemag, powołujący się na pragnącego zachować anonimowość dewelopera pracującego nad grą dla next-gena.

Rosjanie piszą, że wygląd PlayStation 5 jest zdecydowanie bardziej klasyczny w porównaniu do Xbox Series X. Mamy zobaczyć konsolę w płaskim, kwadratowym formacie z zaokrąglonymi krawędziami. Sprzęt posiada jeden bardzo charakterystyczny wyróżnik, którego deweloper jednak nie chciał zdradzić, ponieważ wie o nim mało osób i Sony mogłoby łatwo namierzyć źródło przecieku. Źródło potwierdziło jednak, że PS5 ma być prawie dra razy grubsze od PlayStation 4 Pro.

Zatem, nieoficjalnie, Sony ma stawiać na sprawdzony design, tyle że w wersji FAT, co zapewne podyktowane jest chęcią dobrego chłodzenia podzespołów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się