Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PS5 na kolejnych wizualizacjach. Oto wersja Cyberpunk 2077, Ghost of Tsushima i God of War

Od momentu oficjalnej prezentacji wyglądu PS5 w internecie jak grzyby po deszczu wyrastają fanowskie projekty tematycznych wariantów konsoli. Prezentujemy trzy z nich.

Sony dwa tygodnie temu pokazało swojego next-gena, który jednym przypadł do gustu, drugich rozczarował – ale każdego mocno zdziwił, bo chyba nikt się tak nietypowego designu nie spodziewał. Później przedstawiciele przedsiębiorstwa informowali, że czarno-biały wygląd nie będzie jedyną możliwą opcją – producent ma zapewnić wiele możliwości dostosowania wyglądu PS5.

Fani tak jakby tylko czekali na tę informację – w sieci zaczęły pojawiać się wizualizacje różnych tematycznych wariantów konsoli. Poniżej prezentujemy fanowskie wyobrażenie PS5 w edycji Cyberpunk 2077, God of War i Ghost of Tsushima.

PlayStation 5 ma zadebiutować w okresie świątecznym 2020. Wygląd systemu został ujawniony na konferencji The Future of Gaming prezentującej produkcje na next-gena (podczas wydarzenia zobaczyliśmy m.in. trailer z Resident Evil: Village na PS5 czy nowego Hitmana). Na temat konsoli nie wiemy jeszcze wszystkiego – przede wszystkim osoby zainteresowane sprzętem na pewno chciałyby poznać jego cenę (no i dokładną datę premiery).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się