PS5 na kolejnych wizualizacjach. Oto wersja Cyberpunk 2077, Ghost of Tsushima i God of War

Od momentu oficjalnej prezentacji wyglądu PS5 w internecie jak grzyby po deszczu wyrastają fanowskie projekty tematycznych wariantów konsoli. Prezentujemy trzy z nich.

Sony dwa tygodnie temu pokazało swojego next-gena, który jednym przypadł do gustu, drugich rozczarował – ale każdego mocno zdziwił, bo chyba nikt się tak nietypowego designu nie spodziewał. Później przedstawiciele przedsiębiorstwa informowali, że czarno-biały wygląd nie będzie jedyną możliwą opcją – producent ma zapewnić wiele możliwości dostosowania wyglądu PS5.

Fani tak jakby tylko czekali na tę informację – w sieci zaczęły pojawiać się wizualizacje różnych tematycznych wariantów konsoli. Poniżej prezentujemy fanowskie wyobrażenie PS5 w edycji Cyberpunk 2077, God of War i Ghost of Tsushima.

PlayStation 5 ma zadebiutować w okresie świątecznym 2020. Wygląd systemu został ujawniony na konferencji The Future of Gaming prezentującej produkcje na next-gena (podczas wydarzenia zobaczyliśmy m.in. trailer z Resident Evil: Village na PS5 czy nowego Hitmana). Na temat konsoli nie wiemy jeszcze wszystkiego – przede wszystkim osoby zainteresowane sprzętem na pewno chciałyby poznać jego cenę (no i dokładną datę premiery).

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: