Resident Evil Village zapowiedziane na PS5! Jest pierwszy zwiastun

Plotkom o nowej części Resident Evil nie było końca. Podczas dzisiejszego wydarzenia The Future of Gaming gra została zaprezentowana, potwierdzając część dotychczasowych pogłosek.

Jedną z ciekawszych produkcji, jakie pokazano podczas konferencji, jest kolejna odsłona Resident Evil. Okazuje się, że doniesienia na temat gry, którymi dzielił się z internetem chociażby insider Capcomu Dusk Golem, znajdują powoli swoje potwierdzenie.

Z tego co wiemy z materiału, produkcja – która będzie istotnie mieć podtytuł Villagezadebiutuje już w 2021 roku. Trafimy do zaśnieżonej wsi, gdzie zetkniemy się z szaleńcami i okultystami. W grze ponownie zagramy Ethanem z RE7. Pod koniec trailera widzimy też innego bohatera serii, Chrisa Redfielda.

The Future of Gaming było udanym wydarzeniem. Warto wspomnieć, że wbrew wcześniejszym pogłoskom, które sugerowały, że pokaz skupi się wyłącznie na produkcjach na nową generację, Sony zaprezentowało dziś także wygląd PS5. System wygląda ciekawie – kolorystycznie pasuje do pada. Urządzenie pokazujemy tutaj. Okazuje się, że po raz pierwszy konsola Sony otrzyma wariant digital.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: