Oficjalne polskie ceny limitowanego zestawu PS5 oraz akcesoriów. Jest drogo [AKTUALIZACJA]

PS5 w wersji Spider-Man 2 wkurzyło graczy. Zarzucają
Newsy PS5

W internecie pojawiły się ceny nowej konsoli PS5 inspirowanej Spider-Man 2. Poznaliśmy również polskie ceny poszczególnych akcesoriów.

[AKTUALIZACJA]

No dobra – starsza część tekstu nie jest już aktualna, bo poznaliśmy oficjalne polskie ceny. Zgodnie z przewidywaniami, sprzęt faktycznie można już zamawiać w polskich sklepach. Wydaje się niestety dość drogo, szczególnie jeżeli zainteresujemy się całym zestawem. Trochę też szkoda, że w zestawie z konsolą nie znajdziemy pudełka z grą, a jedynie kod aktywacyjny do PS Store.

PS5 w limitowanej edycji Spider-Man 2:

Oto sklepy i ceny DualSense w limitowanej wersji:

Sama obudowa Spider-Man 2 do PS5:

[Oryginalna treść informacji o wycieku cen]

Spider-Man 2 będzie na ten moment jedynym tak dużym exclusivem na konsole Sony w tym roku. Firma najwyraźniej mniej przejmuje się brakiem gier, a bardziej interesuje ją wydanie nowej wersji PS5, ale niech już im będzie. Przynajmniej aktualne modele PlayStation da się kupić po znacznie niższych cenach. Co więcej, dostaniemy też specjalną edycję konsoli wzorowaną na potencjalnym hicie.

Sprzęt zapowiada się przepięknie, ale co z tego, skoro nawet nie wiemy, ile przyjdzie nam za niego zapłacić? Wygląda na to, że się tego dowiedzieliśmy, choć nie jest to nic oficjalnego. Za przeciek odpowiada jednak internauta billbil-kun, słynący z przedwczesnego i trafnego ujawniania ofert PS Plus czy podobnych subskrypcji.

Tak przedstawiają się ceny PS5 i akcesoriów w wersji Spider-Man:

  • Zestaw z konsolą PS5 – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition: 659,99 euro we Francji, 599,99 dolarów w Stanach Zjednoczonych
  • Kontroler bezprzewodowy DualSense – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition: 79,99 euro we Francji, 79,99 dolarów amerykańskich w Stanach Zjednoczonych
  • Panele boczne do konsoli PS5 (wersja Standard lub Digital) – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition: 64,99 euro we Francji, 64,99 dolarów amerykańskich w Stanach Zjednoczonych

Ponadto pre-ordery mają wystartować już… dzisiaj, czyli 28 lipca. Zapewne stanie się to wieczorem, o ile oczywiście przeciek się sprawdzi.

W każdym razie nie wygląda na to, aby było jakoś wyjątkowo drogo. Nie znamy polskich cen, a przeliczanie po kursie nie ma za bardzo sensu. Oficjalna cena i tak będzie się od tego różnić. Bezpośrednio jednak zestaw z konsolą może kosztować około 2 900 zł, DualSense około 350 zł a same panele jakieś 280 zł. To akurat drogo, ale ogólnie cena paneli bocznych do PS5, jak na coś czysto wizualnego, wydaje mi się zdecydowanie za wysoka.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie