Spider-Man 2 na zwiastunie fabularnym po polsku. Posłuchajcie próbki dubbingu

Spider-Man 2 na zwiastunie po polsku. Posłuchajcie dubbingu
Newsy PS5

Spider-Man 2 z pewnością okaże się tegorocznym hitem Sony. Firma na szczęście zadbała o to, aby i polscy gracze nie poczuli się pominięci.

Sony musi chyba być bardzo pewne swojego potencjalnego hitu, jakim powinien zostać Spider-Man 2. To w końcu jedyna (na ten moment!) tak duża premiera od dewelopera first-party japońskiego giganta. Insomniac Games już wcześniej zasłynęło niemal wzorowym Spider-Manem i jeszcze lepszym Milesem Moralesem, a teraz chcą pchnąć granice gier na podstawie komiksu jeszcze dalej.

Istnieje spora szansa, że im się to uda, bo gra zapowiada się naprawdę fantastycznie. Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani, możecie sprawdzić nowy zwiastun produkcji i to w pełni zdubbingowany. Niestety, nie jest to żaden świeży materiał, a po prostu spolszczona wersja ostatniego trailera skupionego na fabule.

Mimo wszystko cieszy, że PlayStation nie odpuszcza i cały czas stara się wydawać swoje gry z pełną polską lokalizacją (tak, na Ciebie patrzę Capcom). Wielki wydawca ma silną pozycję w naszym kraju, którą zawdzięcza też tego typu premierom. Z pewnością pojawi się opcja wyboru języka dubbingu i napisów. Nie musicie więc się martwić, że zostaniecie zmuszeni do słuchania rodzimych głosów.

W polskiej wersji usłyszymy Bartosza Wesołowskiego (jako Peter Parker), Agnieszkę Fajlhauer (Mary Jane Watson) czy Beniamina Lewandowskiego (Miles Morales). Premierę zaplanowano na 20 października 2023 roku jedynie w wersji na PS5. Co ciekawe, gra otrzyma towarzyszącą jej specjalną edycję konsoli.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie