PS5 Slim oficjalnie tańsze także w Polsce. Oto nowe ceny konsoli i zestawów

ps5 slim specyfikacja premiera
Newsy PS5

Sony także i w Polsce postanowiło obniżyć docelową cenę za PS5 Slim. Sprzęt kupicie w naszym kraju taniej, a oferty zaczynają się od 2399 zł!

Od pewnego czasu w sieci pojawiają się doniesienia o nowej, niższej cenie PS5 Slim. Potem stało się to już niemal pewne, ale polscy gracze nadal nie wiedzieli, czy i w naszym kraju również funkcjonować będą obniżki. Teraz już wiemy, że jak najbardziej. Sony PlayStation 5 Slim kupicie już taniej w polskich elektrosklepach.

Na obecny moment najniższa cena jest w Media Markt i Media Expert. Tam konsolę kupicie za 2339 zł w wersji z czytnikiem płyt i bez zestawu. W innych sklepach ceny zaczynają się od 2348 zł. Oczywiście można też kupować wersję digital, czyli bez czytnika płyt. Wtedy zaoszczędzicie dodatkowe średnio 100 złotych.

Nowe polskie ceny PS5 Slim z napędem:

Konsola PlayStation 5 Slim Digital:

Na ten moment nie wiemy, czy niższe ceny są na stałe, czy to jedynie ograniczona czasowo “promocja”. W każdym razie Sony bardzo chce, aby gracze kupowali wersję Slim, która ma wyprzeć z półek sklepowych poprzednie iteracje sprzętu. Choć w środku nie różni się prawie niczym (oferuje m.in. większy dysk), z zewnątrz konsola jest mniejsza i bardziej smukła.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie