Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS5 w nowych kolorach. Zobacz ciekawe projekty

Pierwszy sklep zaczął oferować wymienne panele do PS5. Konsola doczekała się kilku pięknych, ale nieoficjalnych wariantów kolorystycznych.

Sony zaskoczyło graczy faktem, że PS5 będzie oferowało jedynie biały kolor obudowy w trakcie premiery. Fani konsol byli przyzwyczajeni, że Japończycy decydowali się zazwyczaj na ciemną kolorystykę. Choć wypust na rynek innych, oficjalnych wariantów sprzętu jest jedynie kwestią czasu, to pierwsze firmy trzecie zabrały się już za przerabianie konsoli.

Wiemy, że obudowa PlayStation 5 będzie bardzo prosta w demontażu. Nic dziwnego, wszak Sony pokazało, że stawia w tej kwestii na umożliwienie użytkownikowi dostępu do wnętrza urządzenia. Dodatkowy port na SSD tego wymaga.

Sklep o wymownej nazwie PlateStation 5 wprowadził do swojej oferty różnokolorowe panele boczne do PS5.

Póki co udostępniono pięć wariantów:

  • Chromatic
  • Cherry red
  • Indigo Blue
  • Matte Black Limited Edition V1

Wszystkie kolory zostały wycenione na niecałe 40 dolarów, czyli około 160 złotych. Dodatkowo sklep oferuje zwrot w ciągu 10 dni od otrzymania przez nas zamówienia.

Projekty prezentują się prześlicznie. Szczególnie czarna wersja PS5 może robić spore wrażenie i dziwię się, że Sony nie zdecydowało się na jej oficjalne udostępnienie wraz z premierą sprzętu.

Poniżej możecie zobaczyć galerię zaprezentowanych przez sklep kolorów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się