PS5 ze świetną nowością dla polskich graczy. Tego się nie spodziewaliście

PS5 z wielką nowością dla polskich graczy | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

PS5 dostało wsparcie kolejnej aplikacji i to w naszym kraju. Sony postanowiło zaoferować możliwość oglądania telewizji za pomocą konsoli.

Aplikacja Megogo to kolejna apka, która zadebiutowała na PS5. Teraz gracze mogą dzięki niej oglądać telewizję, seriale, filmy czy programy, lecz wymagana jest dodatkowa opłata. Nie trzeba jednak mieć modemu, aby móc cieszyć się telewizją na żywo. Teraz wystarczy do tego konsola.

PS5 dostało wsparcie Megogo

Megogo to aplikacja pozwalająca na oglądanie ponad stu kanałów telewizyjnych. I teraz oficjalnie zadebiutowała w naszym kraju na konsoli PlayStation 5. Sony nie omieszkało się tym pochwalić w swoich social mediach.

Do tej pory PS5 oferuje dostęp do wielu rozwiązań z rynku SVOD, w stylu choćby Netfliksa, ale Megogo jest nowością. To zawsze miłe, że regularnie dostajemy kolejne aplikacje, bo nie wszystkie współpracują z platformą Sony. Miejmy tylko nadzieję, że w przyszłości będzie więcej tego typu programów. Fani w komentarzach już proszą o apki w postaci choćby CDA, a PlayStation obiecuje, że przyjrzy się sprawie. Być może warto więc zalewać producenta własnymi sugestiami?

Megogo oferuje pierwsze 3 dni korzystania za 1 zł, a potem trzeba płacić 29,99 zł na miesiąc za tańszy pakiet. W jego ramach otrzymamy dostęp do 95 kanałów telewizji na żywo oraz ponad 2200 filmów i seriali. Jeśli chcecie oglądać nawet 122 kanały, musicie zapłacić 39,99 zł na miesiąc.

Warto dodać, że ostatnio PS5 dostało spory zastrzyk nowości i blokadę prawdziwego utrapienia graczy multiplayer.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie