Sony chwali się nowościami w PS5. Oczekiwane funkcje w końcu dostępne

Sony chwali się nowościami w PS5. Oczekiwane funkcje w końcu dostępne
Newsy PS5

Gracze korzystające ze słuchawek do PS5 z serii Pulse z pewnością czekali na ten zastrzyk nowości. Sony chwali się aktualizacją konsoli.

PS5 dziś rano otrzymało nową aktualizację o numerze 24.01-08.60.00.04. Jej flagową funkcją jest dodanie pełnego wsparcia dla słuchawek Pulse Explore i Elite. Te nie są jeszcze oficjalnie dostępne w Polsce, ale gracze będą mogli kupować je od 21 lutego. Dlatego też łatka jeszcze przed ich polskim debiutem jest tak dobrym pomysłem.

Sony chwali się nowościami w PS5

Na Twitterze japoński korporacja postanowiła szeroko ogłosić nowości. Te nie trafią do każdego, bo faktycznie najbardziej z opcji skorzystają posiadacze wspomnianych wyżej słuchawek bezprzewodowych. Mimo wszystko łatka przedstawiła również poprawki do sekcji „Imprezy” oraz dorzuciła wsparcie korektora dźwięku.

Twój dźwięk, Twój wybór! Dzisiejsza nowa aktualizacja PS5 dodaje ustawienia korektora, funkcję Sidetone i inne ulepszenia dla słuchawek Pulse Explore i nadchodzącego zestawu Pulse Elite. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://play.st/3OhLQt3.

– chwali się Sony

Firma jednocześnie kieruje pod ten adres, aby gracze pragnący dowiedzieć się więcej, mogli to zrobić. Jest to specjalna sekcja poradnika, w którym znajdziemy garść porad dotyczących nowych sprzętów z serii Pulse. PlayStation informuje o tym, jak zmienić głośność dźwięku, używać mikrofonu czy też znaleźć panel opcji sterujących audio.

Producent nie ukrywa, że nowości w PS5 przeznaczone są głównie dla graczy posiadających lub zainteresowanych słuchawkami. W razie jeżeli zdecydujecie się na ich zakup, jest to wartościowy zastrzyk ulepszeń i usprawnień, który powinien znacznie poprawić doświadczenie obcowania ze sprzętem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie