PS5 God of War

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

PS5 dostanie najwięcej gier na wyłączność w historii PlayStation

Jim Ryan potwierdził, że PS5 otrzyma najwięcej gier ekskluzywnych w historii całego PlayStation. Szef sony wspomniał też o ewentualnych przejęciach.

Wielu graczy narzeka na aktualną ilość tytułów ekskluzywnych na nową konsolę Sony. Póki co faktycznie nie ma ich zbyt wielu, ale przecież jesteśmy dopiero na samym początku generacji. Wygląda na to, że niebiescy dopiero się rozkręcają.

Jim Ryan udzielił wywiadu, w którym został zapytany o ewentualną odpowiedź na ostatnie przejęcia Microsoftu. Szef PlayStation jest najwyraźniej dość pewny przyszłości nowej konsoli. Stwierdził, że PS5 otrzyma więcej gier ekskluzywnych niż którakolwiek konsola PlayStation. Co więcej, Ryan jasno wskazał, że Sony nie zamierza powstrzymywać się od przejmowania nowych zespołów.

Po cichu, ale regularnie inwestujemy w wysokiej jakości gry dla PlayStation. Upewnimy się, że PlayStation 5 będzie miało więcej ekskluzywnych tytułów niż kiedykolwiek wcześniej. W przeszłości kilkukrotnie angażowaliśmy się w fuzje i przejęcia, na przykład z Insomniac Games. Nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości.

– powiedział Jim Ryan w wywiadzie dla Nikkei

Ryan od dłuższego czasu chwali repertuar produkcji ekskluzywnych nowej konsoli. Jeśli PlayStation 5 faktycznie zaoferuje więcej tytułów na wyłączność od swoich poprzedników, fani Sony mają spore powody do radości.

Platformy Japończyków od zawsze słyną ze swoich gier i właściwie wypowiedź Ryana nie jest wielkim zaskoczeniem. Sony zbudowało sobie ogromną przewagę na poprzedniej generacji i teraz zamierza z niej skorzystać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się