PS5 devkit na zdjęciach ze studia. Jest też pad

Premiera PlayStation 5 zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem do sieci wyciekły prawdziwe zdjęcia PS5 w wersji dla producentów wraz z padem!

Wcześniejsze doniesienia i wyciek szkiców wersji developerskiej PlayStation 5, okazały się prawdziwe. Otóż do sieci właśnie trafiły prawdziwe zdjęcia wymienionego urządzenia. Sprzęt wygląda na dość duży, z ciekawym chłodzeniem i wnęką, a także wyświetlaczem, który zapewne pomaga twórcom monitorować wydajność. Oczywiście zdjęcia te nie pokazują konsoli w wersji dla klientów, która trafi do sklepów. Najpewniej mocno będzie odstawać od tego, co tutaj widzimy.

Ciekawostką jest jednak pad widoczny na zdjęciach. Wygląda on praktycznie identycznie jak ten od PlayStation 4. Niektórzy dostrzegają brak podświetlania. Natomiast już wcześniej pojawiały się informacje, że w przypadku padów, Sony pójdzie w stronę ewolucji, niż rewolucji.

Skąd pochodzi zdjęcie? Otóż zostały opublikowane na Twitterze poprzez profile Drunk Cat i AllGamesDelta i pochodzi prawdopodobnie ze studia Bluepoint Games, które ma ponoć pracować nad Demon’s Souls Remake. Niektórzy twierdzą, że napis z nazwą tej gry można odczytać na niebieskim wyświetlaczu konsoli.

Swoją drogą, pamiętacie developerską wersję PlayStation 4? Dla przypomnienia dodajemy poniżej, plus kilka innych ciekawostek jak devkity PS3, PS2, PSX oraz Nintendo Wii i Sega Dreamcast.

PlayStation 4 devkit
PlayStation 3 devkit
PlayStation 2 devkit
PlayStation devkit
Nintendo Wii devkit
Sega Dreamcast devkit

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: