Devkit PS5 ładniejszy od sklepowej edycji? YouTuber oferuje wgląd w urządzenie

PS5 w wersji devkit ładniejsze od sklepowej wersji? Tak wygląda prototyp
Newsy PS5

W sieci pojawiło się wideo bardzo dokładnie obrazujące devkit PS5. Sony jest raczej skryte i rzadko kiedy oferuje wgląd w deweloperskie wersje sprzętu.

Sony raczej rzadko kiedy chwali się wersjami devkit swojego sprzętu, które zazwyczaj zarezerwowane są wyłącznie do wglądu deweloperów. W ubiegłym roku pojawiła się jednak para PS5 w tej wersji na eBay’u. Sprzęt można było licytować, ale tylko przez chwilę, bo dość szybko został usunięty ze sprzedaży. Teraz jednak o devkicie PlayStation 5 wypowiada się YouTuber. I nie tylko o nim mówi, bo oferuje najdokładniejszy do tej pory wgląd w samą konsolę.

Nie wiemy, jak dokładnie YouTuberowi Tito Perez z kanału Macho Nacho Productions udało się zdobyć sprzęt, ale w sumie nie jest to ważne. Istotne jest jednak, iż my możemy zobaczyć sprzęt w pełnej okazałości. Dzięki temu możemy podziwiać kompletny design urządzenia, który tak bardzo różni się od ostatecznej wersji dla klientów. Niestety, Perez nie był w stanie na nim zagrać.

Devkity trzeba regularnie aktywować, czego dokonują deweloperzy, który otrzymali sprzęt. Egzemplarz na wideo najpewniej nie był dawno aktywowany, więc ma zablokowaną część funkcji. Niemniej całość i tak działa i bez problemu można poprzechadzać się po różnych menu konsoli. System jednak kojarzymy bardzo dobrze, a na pewno już znają go posiadacze PlayStation 5.

Jak Wam się podoba taka edycja PS5? Czy dziwaczny, przypominający nieco UFO z jakiegoś średniobudżetowego science-fiction design odpowiada bardziej niż elegancka biel z ostatecznej wersji? Kto wie, być może kiedyś pojawi się sprzęt wzorowany na tym devkicie. Ja tylko przypomnę fenomenalny design PS5 Slim od fana, który upchnął wszelkie dobrodziejstwa sprzętu w małym, stylowym i dość eleganckim pudełeczku. Zrozumiem, jednak jeżeli nie każdemu spodoba się ten dość ascetyczny wygląd.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie