Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS5 a czarne panele boczne. Kolejna firma próbuje przechytrzyć Sony

Gracze wciąż liczą na to, że Sony wypuści czarne panele do PS5. Na ten moment swoich sił z takim rozwiązaniem próbują nieoficjalni producenci.

Gracze nie kryli zdziwienia, kiedy Sony zaprezentowało im bielutkie PlayStation 5. Producent zazwyczaj decydował się na czarny design swoich konsol i nie ma co ukrywać – nie każdemu przypadła do gustu ta nowość.

Do tej pory opowiadaliśmy Wam o kilku przypadkach, kiedy zewnętrzna firma brała się za przygotowanie autorskich paneli, które mogłyby spodobać się graczom. Oczywiście Sony szybko zareagowało i dotychczas każda tego typu inicjatywa została szybko zamknięta.

Tutaj na scenie pojawia się firma DBrand, która zajmuje się tworzeniem personalizowanych dodatków do sprzętów elektronicznych. Jak się już pewnie domyślacie, DBrand postanowiło rzucić wyzwanie Sony i zapowiedziało, że wyprodukuje czarne panele boczne dla PS5.

Co ciekawe, firma nie boi się pozwów i wręcz zachęca Sony do spróbowania prawnego pojedynku. Sprawa najpewniej faktycznie skończy się w sądzie, jeśli DBrand uda się zrealizować swoje plany. Panele mają trafić do sprzedaży w 2021 roku, jednak nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery ani ich ceny.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem paneli, to możecie zapisać się do newslettera DBrand na ich oficjalnej stronie. Ciekawe, jak szybko Sony zareaguje na zagrywkę firmy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się