Nowa aktualizacja PS3 dostępna. Tak, dobrze przeczytaliście

PS3 z nową aktualizacją. Tak, dobrze czytacie | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS3

Sony jednak nie zapomniało o stareńkim dziś PS3. Konsola niby nie jest już wspierana, ale właśnie ukazała się świeżutka aktualizacja systemu.

Nie twierdzą, że nowa aktualizacja o numerze 4.91 do PlayStation 3 to idealny powód, aby znaleźć zakurzony sprzęt i go podłączać, ale konsola faktycznie dostała łatkę. Po co? No wiecie, nadal jest sporo graczy, którzy korzystają z dawno minionej generacji.

PS3 z nową aktualizacją 4.91

Coś ostatnio faktycznie głośno się robi o PlayStation 3. Niedawno wyciekła anulowana gra powstająca z myślą o konsoli, a teraz Wario64 donosi na Twitterze, że programiści Sony wydali kolejną łatkę do systemu. Choć od premiery PS4 minęło już ponad 10 lat, jeszcze poprzednie generacja jest nadal wspierana.

Na oficjalnej stronie PlayStation znajdziemy potwierdzenie tych informacji. Faktycznie do PS3 powstała łatka o numerze 4.91 i naprawdę trafiła właśnie na serwery. Japoński gigant przyznaje, że na pobranie plików potrzeba nam około 200 MB wolnego miejsca. Co więcj kryje się wśród zmian? No cóż… “Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu” to wszystko, o czym informuje Sony.

Istnieje jednak szansa, że gracze sami wkrótce znajdą powody, dla których Sony zdecydowało się wydać patcha. Strzelam, że Sony mogło natrafić na nieoczekiwaną dziurę, która mogła stwarzać zagrożenie dla użytkowników. W ten sposób ją załatano, więc nie musicie się już martwić.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie