Znamy polską cenę PS VR2. Wystartowała przedsprzedaż

PS VR2 w ofercie polskich sklepów. Zamówienia, przedsprzedaż, ceny
Newsy PS5

Znamy oficjalną polską cenę PS VR2. Zestawy VR pojawiły się w ofertach pierwszych polskich sklepów. Jesto drogo, ale Sony wiele obiecuje po swoim sprzęcie.

O PS VR2 pisaliśmy niedawno w kontekście istnego przytłoczenia nowymi informacjami. Sony jakiś czas temu pokazała gogle, zapowiedziała parę nowych gier oraz ujawniła oficjalną specyfikację i cenę urządzenia. Ta wydawała się dość wysoka (599 euro), choć, jak się okazuje, przyjdzie nam w Polsce zapłacić jeszcze więcej. W sumie nie ma się co dziwić, sprzęt elektroniczny nigdy nie przewalutowuje się 1:1.

Tak jak PlayStation obiecało wcześniej, tak zrobiło. PS VR2 oficjalnie pojawiły się w przedsprzedaży, a ich polska cena wynosi 2999 zł za sam zestaw, bez dodatkowych gier. W środku znajdziemy gogle, kontrolery oraz słuchawki. Możemy go nabyć w RTV Euro AGD lub Media Markt.

Oprócz zestawu podstawowego dostępny jest również nieco droższy, ale zawierający w środku kod pozwalający na pobranie Horizon: Call of the Mountain. Przepięknie zapowiadają się przygoda VR ukaże się wraz z samym urządzeniem, czyli 22 lutego 2023 roku. Tutaj na stół musimy jednak wyłożyć już 3 299 zł.

Do tego nie można również zapomnieć o dodatkowych akcesoriach. Spodziewam się, że z czasem pojawi się ich coraz więcej, ale na razie można osobno dokupić specjalną stację ładującą kontrolery bezprzewodowo. Wyceniona ona została na 229 zł i również dostępna jest w obydwu tych sklepach (MM i RTV).

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie