PS VR2 na pierwszym rzeczywistym zdjęciu

PS VR2 - tak wygląją gogle PlayStation w rzeczywistości
Newsy PS5

PS VR2 zaprezentowane na pierwszym rzeczywistym zdjęciu poza materiałami reklamowymi. I to nawet nie od Sony, a od niezależnego dewelopera.

Wygląda na to, że mamy pierwszy rzut oka na PS VR2 „w dziczy”, bez promocyjnych ulepszeń, poprawek czy renderów. Zaskoczenia raczej nie ma, bo design w pełni pokrywa się z tym, co Sony zdążyło nam już zaprezentować. Jest gustownie, biało i bardzo „pasująco” do PlayStation 5. Co ciekawe, zdjęcie nie pochodzi od japońskiego giganta, a od niezależnego dewelopera.

Studio Bit Planet Games podzieliło się na Twitterze czymś, co najpewniej jest pierwszym rzeczywistym zdjęciem gogli PS VR2. Next-genowy zestaw do rozszerzonej rzeczywistości do tej pory nie został pokazany inaczej niż za pomocą oficjalnych materiałów promocyjnych. Problem w tym, że tweeta dość szybko… usunięto.

Sam oczywiście pomyślałem od razu, że chodzi o złamanie NDA. Raczej niewielkie studio będzie musiało nieźle się wymęczyć, aby zrekompensować Sony olanie ich regulaminu. Jak jednak czytamy w artykule VGC, w odpowiedzi na komentarz jednego z internautów, Bit Planet Games stwierdziło, że nie łamie żadnego NDA, a stałoby się tak, gdyby zdjęcie zamieścili pół roku temu. No cóż – wychodzi na to, że nie do końca.

Sytuacja na szczęście została uratowana przez szybkich użytkowników Reddita. W serwisie zamieszczono reupload zdjęcia z tweeta, ale… w momencie powstawania niniejszego artykułu to również zostało usunięte. Internauci jednak regularnie wymieniają się zdjęciami urządzenia. Jeden wrzucił je nawet w odpowiedzi na kolejny wpis Bit Planet Games, które zachowuje się, jakby nic się nie stało.

Przypomnę tylko, że na PS VR2 wyjdzie fantastycznie zapowiadające się Horizon Call of the Mountain i naprawdę sporo innych pozycji, a sam sprzęt może nieprędko zadebiutować.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie