PS Plus w promocji. Tańszy abonament na kwartał lub cały rok

Sony po raz kolejny przecenia abonament PS Plus, zatem chętni na wykupienie usługi, mają szansę zaoszczędzić nieco grosza.

Kto nie posiada wykupionego abonamentu PS Plus, może obecnie skorzystać z promocji na tańszą subskrypcję. Promocja trwa do 24 stycznia.

Sony przeceniło abonament na 3 miesiące, za który standardowo płacimy 100 zł, a w promocji wyłożymy tylko 75 zł. Druga opcja, to przeceniona subskrypcja PlayStation Plus na cały rok. Normalnie PS Plus na 12 miesięcy kosztuje 240 zł, w promocji wydamy tylko 180 zł.

PS Plus w promocji

Tak Sony zachęca do wykupienia abonamentu PS Plus: Dołącz do nas już dzisiaj, by odkryć: Tryb online dla wielu graczy PS4: niezależnie od tego, czy szukasz przeciwników, czy członków swojego oddziału, PlayStation Plus to jedyny sposób, by grać online na PS4 z innymi graczami. Gry co miesiąc: możesz co roku pobierać 24 starannie wybrane gry na PS4, nie płacąc za to ani grosza, i grać w nie tak długo, jak płacisz za subskrypcję. Wyjątkowe rabaty: oferty specjalne na gry i dodatki w PlayStation Store. Dysk internetowy: 10 GB miejsca w chmurze na zapisanie danych gier PS4.

PS Plus styczeń 2019 – gry na PS4, PlayStation 3 i Vita. Pełna oferta

Sony rozpoczyna rok z takimi tytułami jak Steep od Ubisoftu, Portal Knights łączącym RPG z mechanikami znanymi np. z Minecrafta czy muzycznym Amplitude. Szału nie ma, lecz z pewnością wielu z Was będzie chciało wypróbować pierwszą ze wspomnianych gier. To oczywiście nie wszystko. Pełna lista prezentuje się następująco:

PS Plus styczeń 2019 – lista gier – PS4, PS3, PS Vita

PS+ PS4

  • Steep
  • Portal Knights
  • Fallen Legion: Flames of Rebellion

PS+ PS Vita

  • Fallen Legion: Flames of Rebellion
  • Super Mutant Alien Assault

PS+ PS3

  • Zone of the Enders HD Collection
  • Amplitude

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: