PS Plus czerwiec 2021

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus – Sony rozdaje kody zniżkowe na abonament, wybrańcom

Dzisiaj w życie wchodzi oferta PS Plus sierpień 2020, a w sieci pojawiają się doniesienia od graczy, którzy znaleźli na swoim mailu miły prezent od Sony.

Gry z oferty PS Plus sierpień 2020 można już pobierać, o ile mamy aktywny abonament PlayStation Plus. Kto nie ma, albo może kupić subskrypcję na rok w promocji na Eneba (PlayStation Plus Card 365 Days (PL) PSN Key POLAND za 153,94 zł – cena z kodem rabatowym “PlanetaGracza”), albo może liczyć na łut szczęścia i maila od Sony.

Na forum Reddit pojawiają się doniesienia na temat wiadomości, które otrzymują posiadacze konsol PlayStation 4. W mailu miła niespodzianka – dedykowany kod rabatowy na abonament PS Plus, na 3 miesiące lub 12 miesięcy. Z taką zniżką można kupić wówczas rocznego Plusa za 160 zł.

Jak zawsze nie wiadomo, jakim kluczem kieruje się Sony wybierając szczęśliwców, do których leci mail z kodem rabatowym. Zatem sprawdzajcie skrzynkę i dajcie znać, czy znaleźliście się w gronie wybrańców!

PS Plus – kto dostał takiego maila?

 

Przypominamy, że w PS+ na sierpień pobieramy następujące gry:

  • Call of Duty Modern Warfare 2 Remaster
  • Fall Guys: Ultimate Knockout

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się