PS Plus wrzesień 2021

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus nie będzie potrzebny w jeden weekend. Darmowe granie online

Sony ma kolejny prezent z okazji 10. lecia usługi PS Plus. Jeśli nie macie wykupionego abonamentu, w sierpniowy weekend i tak pogracie online.

Dopiero co pisaliśmy, że Sony rozdaje wybranym posiadaczom abonamentu PS Plus kupony o wartości 40 zł na doładowanie konta PSN, a już śpieszymy z kolejną wiadomością dotyczącą Plusa. Tym razem prezent dla wszystkich, a nie tylko dla wybrańców. Przy okazji przypominamy, że najtaniej kupicie roczną subskrypcję PlayStation Plus w Eneba. Sklep obniżył cenę abonamentu na region Polski do 153 zł z groszami:

Wracając jednak do Sony i darmowego grania online bez Plusa. Jak donosi serwis PSUod 8 do 9 sierpnia będziemy mogli pograć w sieciowe tryby posiadanych gier na PS4 bez potrzeby posiadania PlayStation Plus. Wszystko w ramach akcji PS Plus Free Multiplayer Weekend.

Cytując za wspomnianym portalem: Dla tych z Was, którzy nie wypróbowali korzyści online PS Plus, zorganizujemy darmowy weekend dla wielu graczy. Od soboty, 8 sierpnia od 00:01, do niedzieli, 9 sierpnia o 23:59 czasu lokalnego.

Warto dodać, że Sony ujawniło wczoraj ofertę PS Plus sierpień 2020, a w niej następujące gry:

  • Call of Duty Modern Warfare 2 Remaster
  • Fall Guys: Ultimate Knockout

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się