Każda gra z PS Plus na styczeń 2024 ma interesujący dodatek

PS-Plus-gry-styczen-2024
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Szykujemy się powoli na udostepnienie nowych gier w ramach PS Plus Essential na styczeń 2024. W puli trzy tytuły i jeśli chcecie zacząć je z dodatkową zawartością, polecamy trzy tanie i fajne DLC.

2 stycznia 2024 roku dorwiemy się do nowych gier rozdawanych w PS Plus Essential. Przed nami trzy ciekawe tytuły, czyli Plague Tale: Requiem, Evil West oraz Nobody Saves the World. Podawaliśmy już rozmiary plików dla każdej produkcji (zobacz tutaj). Pisaliśmy również, że już dzisiaj możemy pobrać i sprawdzić dwie z gier nadchodzącej oferty. Niezbędny będzie do tego jednak PS+ Premium, a szczegóły macie w tym newsie. To jednak nie wyczerpuje tematu nadchodzącej oferty. Zapewne już wiesz, które z nowych gier wylądują na Twojej konsoli. Ale czy wiesz, że do każdej z nich można dokupić tanio ciekawe DLC? Nieduży wydatek, a zaczniecie nowe przygody z fajnymi urozmaiceniami.

Jakie dodatki do gier z PS Plus Essential na styczeń 2024?

Zacznijmy od największej gry oferty, czyli Plague Tale: Requiem. Ten tytuł pobierzemy jedynie na PlayStation 5, jest on niedostępny na last-genie. Kto zamierza zagrać, może za 13,50 zł dokupić sobie Protector Pack DLC. To malutki dodatek wprowadzający dodatkowe materiały do wytwarzania, ekskluzywne przedmioty kosmetyczne dla Amicii i specjalną skórkę kuszy. Wchodząc w szczegóły, pakiet obejmuje:

  • Ekskluzywną skórkę kuszy Red Damsel, która zostanie odblokowana w grze po znalezieniu kuszy.
  • Trzynaście kwiatów do włosów, które Amicia mogła znaleźć w A Plague Tale: Innocence. Zostaną one odblokowane na początku przygody.
  • Kawałki złomu i narzędzie do wczesnego ulepszania wyposażenia. Elementy te zostaną odblokowane, gdy po raz pierwszy użyjesz stołu warsztatowego do wytwarzania.
Plague-Tale-Requiem-DLC
Plague Tale: Requiem DLC

Z kolei do polskiego Evil West kupimy w PS Store dodatek Wild Wild East Skin Pack, również za 13,50 zł. Tutaj otrzymamy następujące przedmioty kosmetyczne, które są natychmiast odblokowywane i dostępne do wykorzystania w grze:

  • Strój „Golden Defender”
  • Pięć niepowtarzalnych skórek broni „Golden Relic” dla karabinu, rewolweru, strzelby, zappera oraz rękawicy
Evil-West-DLC
Evil West DLC

Na koniec dodatek do gry Nobody Saves the World. Nazwano go Frozen Hearth i jest nieco droższy, bo kosztuje w PS Store 22,50 zł. Jednak wprowadza coś więcej niż kosmetyczne przedmioty. Za tak małą kasę dostajemy:

  • Nowy obszar: zbadajcie zapomniany obszar głęboko pod skorupą Ziemi, gdzie czekają na was nowi przyjaciele i rywale.
  • WYZWANIA: weźcie udział w serii wyzwań i zagadek, zaprojektowanych tak, by wykorzystać wszystkie wasze zdolności bojowe i kreatywność na maksa.
  • Nowe POSTACI: odblokujcie konstruującego wieżyczki Mechanika i małą, lecz zabójczą Pszczołę. Każda z nich ma swoje własne zadania i umiejętności.
  • Kooperacja: jak w standardowym trybie rozgrywki, całe DLC można przejść w trybie kooperacji lokalnej lub online.
  • Minigolf
Nobody-Saves-the-World-DLC
Nobody Saves the World DLC

I prawdę mówiąc, ten ostatni dodatek polecam szczególnie, jeśli planujecie pobrać Nobody Saves the World z oferty PlayStation Plus.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie