Pobierz dzisiaj i sprawdź 2 gry z oferty PS Plus na styczeń 2024

PS-Plus-triale
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Nie wszyscy gracze muszą czekać do przyszłego tygodnia, by uruchomić gry z oferty PS Plus Essential na styczeń 2024. Jeśli posiadasz abonament Premium, sprawdzaj dwa tytuły już teraz.

Jak wiemy od kilkunastu godzin, w styczniowej ofercie PS Plus Essential znajdziemy Plague Tale: Requiem na PS5 oraz Evil West i Nobody Saves the World, które uruchomimy zarówno na nowej, jak i starszej generacji PlayStation. Jednak czy wiecie, że dwa pierwsze tytuły posiadają wersje próbne, które można pobrać już dzisiaj i poczuć przedsmak nowych gier? Triale są dostępne dla osób posiadających usługę w wersji Premium i oferują po 2 godzinki zabawy przy Plague Tale: Requiem oraz Evil West.

Tutaj pobierzesz triale gier z oferty PS Plus na styczeń 2024

Wersje próbne obu gier znajdziemy w PlayStation Store nie od dzisiaj, lecz przypominam o nich w kontekście nadchodzącej oferty. Być może wcześniej ich nie pobraliście, a teraz jednak zechcecie sprawdzić nadchodzące gry z pakietu Essential.

Plik z grą A Plague Tale: Requiem waży 51.222 GB, ale nie musicie nawet pobierać tej gry, by w niż zagrać. Tytuł posiada obsługę transmisji strumieniowej, która jest dostępna w PS Plus Premium, zatem sprawdzimy trial prosto z chmury. Natomiast Evil West waży 27.679 GB na PS4 i 33.908 GB na PS5. Tutaj pobranie pliku będzie konieczne, by odpalić trial.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie