Zgadnij, jakie gry w PS Plus na styczeń, a wygrasz 200 zł! [WYNIKI KONKURSU]

gry ps plus styczeń
Konkurs PG Exclusive

Macie swoje przypuszczenia na gry, które pojawią się w PS Plus styczeń 2022? Jeśli tak, to zachęcamy do udziału w konkursie Liga Plus.

AKTUALIZACJA#2: Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział w zabawie. Nagroda należy się osobie, która jako pierwsza odgadła część plusowej oferty.

Doładowanie PSN na kwotę 200 zł wędruje do naszego czytelnika, który wysłał odpowiedź konkursową z adresu j**o*8*@o2.pl. Jako pierwszy wskazał on aż 2 gry:  Deep Rock Galactic oraz Dirt 5. Gratulujemy i skontaktujemy się z Tobą mailowo!

AKTUALIZACJA: Pojawiły się wiarygodne doniesienia o wszystkich grach z PlayStation Plus – więcej informacji znajdziecie w tym artykuleKonkurs zakończony, a wyniki pojawią się po oficjalnym ogłoszeniu oferty.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji

Dawniej siedzieliśmy jak na szpilkach, czekając na odtajnienie oferty PS Plus, prawda? Każdy z graczy PS4 i PS5 zastanawiał się, co tym razem ześle do abonamentu Sony. Dziś nieco ten zapał ostygł, ale Planeta Gracza postara się, aby przywrócić temperaturę emocji do wrzenia. Tak jest, kolejny raz zapraszamy do walki o sławę i pieniądze w konkursie Liga Plus!

ps plus styczeń

Konkurs Liga Plus na PlanetaGracza.pl!

Poprzednia edycja konkursu dla naszych czytelników spotkała się z dużym zainteresowaniem, więc postanowiliśmy przetestować Wasze umiejętności wróżbiarskie raz jeszcze. Co trzeba zrobić? Zasady się nie zmieniły – musicie odgadnąć gry z PS Plus na styczeń. Odpowiedzi zawierające 3 tytuły gier ślijcie na adres konkurs@planetagracza.pl. Na zastanowienie się macie czas do 23 grudnia. Osobę z największą liczbą trafionych gier nagrodzimy doładowaniem PSN o wartości 200 zł.


Zasady konkursu:

  1. Wysłać wiadomość na adres konkurs@planetagracza.pl zawierającą 3 gry, które według użytkownika, zostaną udostępnione w nadchodzącym PS Plus na styczeń.
  2. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 grudnia.
  3. Odpowiedź musi zawierać 3 tytuły gier.
  4. Każdy z uczestników ma tylko 1 szansę. Zabronione jest wysyłanie odpowiedzi z multikont.
  5. Zwycięzcą zostanie osoba, która odgadnie najwięcej gier. Jeśli kilka osób prawidłowo wytypuje tę samą liczbę gier, wówczas będzie liczyć się szybkość udzielonej odpowiedzi – KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!
  6. Dla zwycięzcy w konkursie przewidziana jest nagroda w postaci doładowania do sklepu PSN o wartości 200 zł.
  7. Z powodu przedwczesnych przecieków dot. PS Plus na styczeń zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego zakończenia konkursu. W tej sytuacji w konkursie będą brane pod uwagę wyłącznie odpowiedzi wysłane przed nieoficjalnym ujawnieniem oferty w sieci.
  8. Ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi w ciągu kilku dni, po oficjalnym ujawnieniu gier przez Sony

Wiecie co macie robić? No to czas start!

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie