Wiarygodny przeciek PS Plus styczeń 2022. Te 3 gry z chęcią przyjmę

Przeciek PS Plus Styczeń 2022 - logo - PG
PS4 PS5

Chyba zacznę wierzyć w manifestowanie, ponieważ jeszcze dziś rano pisałem o tym, że w sieci nie znalazł się ani jeden wiarygodny przeciek PS Plus na styczeń 2022. Trzeba było tylko poczekać kilka godzin…

Źródłem tych informacji jest użytkownik o onicku billbil-kun z zagranicznej strony Dealabs, która jest odpowiednikiem kojarzonego przez wielu Peppera. Szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy wymieniony informator ostatni raz się pomylił, więc można śmiało zakładać, że poniżej wypisane gry trafią już za prawie 2 tygodnie do posiadaczy subskrypcji PlayStation.

Możliwe gry, które trafią do oferty PS Plus na styczeń 2022

  • Deep Rock Galactic (PS4, PS5)
  • Persona 5 Strikers (PS4)
  • Dirt 5 (PS4, PS5)
PS Plus Styczeń 2022 - przeciek gier
Źródło: Dealabs

Co ciekawe, aż dwie z trzech powyższych pozycji posiadają wydania na konsolę PS5, a właściciele obu generacji będą mogli skorzystać ze wszystkich tytułów. Nikt nie będzie wykluczony, więc każdy nacieszy się aż trzema świetnymi grami. Jedynie Persona 5 Strikers nie posiada wersji na piątego “Pleja”, aczkolwiek i tak ten sprzęt uruchomi wymienioną produkcję w ramach wstecznej kompatybilności. Po prostu scenariusz (prawie) idealny.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie