Bombowa oferta PS Plus na lipiec. Przeciek sugeruje, że będzie w co grać

ps plus lipiec 2022 gry
PS4 PS5

Od dłuższego czasu narzekamy na wątpliwą jakość gier dodawanych do usługi Sony. Nowy zestaw w PS Plus na lipiec 2022 może zakończyć nasz lament.

Dość regularnie przed oficjalnym ujawnieniem nowych gier w usłudze PS Plus w sieci pojawia się przeciek z przyszłą ofertą. Wtenczas wyciągamy chusteczki i użalamy się nas losem własnym i innych subskrybentów, ale nie tym razem. Raptem kilka godzin temu otrzymaliśmy niemal pewną informację o grach, które zostaną dołączone do wszystkich progów abonamentu, czyli PS Plus Essential, PS Plus Extra i PS Plus Premium.

Autor przecieku billbil-kun ujawnił kompletny zestaw PS Plus na lipiec 2022, wraz z podziałem na wersje PS4 i PS5. Wzorując się na jego wpisie, niezależnie od platformy każdy będzie mógł przypisać do konta łącznie 3 produkcje, a wśród nich 2, które przygotowano z aktualizacją dla konsoli PS5.

PS Plus lipiec 2022 – spodziewana oferta

– Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PS5/PS4)
– The Dark Pictures Man Of Medan (PS4)
– Arcadegeddon (PS5/PS4)

ps plus lipiec 2022

Największą radość najpewniej powoduje obecność Crash Bandicoot 4: It’s About Time na liście gier. Wydana w 2020 roku platformówka wciąż wygląda świetnie pod względem grafiki i gameplay’u. Byłby to przyjemny „prezent” dla kolekcjonerów, zważywszy na to, że 3. cześć jest już dostępna w droższych wariantach PS Plus. Do pobrania ma być również świeża strzelanka TPP do singla lub kooperacji, której premierę zaplanowano na 5 lipca.

I na koniec Man of Medan. To pierwsza odsłona serii horrorów opracowanych przez twórców Until Dawn i The Quarry. Co by nie zagłębiać się w szczegóły, to opowieść bardzo filmowa, tudzież odwołuje się do popularnego motywu ze statkiem widmo. Gracze PS4 powinni ją docenić bardziej od next-genowych wyjadaczy z prostego powodu – od kilku dni możemy zapoznać się z grą, o ile wykupiliśmy PS Plus Extra lub Premium.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie