Wielkie ogłoszenie Sony i PS Plus Spartacus potwierdzone przez kolejne źródło

PS Plus i logo PlayStation
PS4 PS5

Według wiarygodnych źródeł, w tym tygodniu mamy zobaczyć oficjalne ogłoszenie usługi o kodowej nazwie PS Plus Spartacus. Właśnie stało się to jeszcze bardziej prawdopodobne.

Dziennikarz pracujący dla serwisu VideoGameschronicle, Jordan Middler, zasugerował, że ogłoszenie usługi faktycznie nastąpi w tym tygodniu. Dodatkowo potwierdził to też inny redaktor VGC, Andy Robinson, w swoim artykule.

Inne plotki wskazują, że to nie jedyne duże ogłoszenie PlayStation, jakie zobaczymy w ciągu najbliższych dni. Firma ma szykować się do sporego zrzutu informacji, jednak bardziej konkretnych przecieków na razie brakuje.

PS Plus Spartacus może zostać ujawnione nawet jutro, choć możliwych terminów ogłoszenia jest moim zdaniem kilka. Niemniej zapowiada się, że ten tydzień będzie bardzo ciekawy dla posiadaczy PlayStation. Nie zapominajmy, że w środę powinniśmy też poznać kolejną ofertę PlayStation Plus.

A co innego może szykować Sony? Cóż, opcji jest wiele. Nie stawiałbym jednak na ogłoszenie żadnego małego lub dużego przejęcia – informacje o nich praktycznie nigdy nie wyciekają do sieci przed oficjalnym ogłoszeniem, więc nawet najlepsi informatorzy nie mogliby o nich wiedzieć. Być może poznamy datę kolejnego pokazu State of Play lub większego eventu. Nie zdziwiłbym się też, gdyby Sony zdecydowało się ujawnić cenę i datę premiery PS VR2. Ostatecznie to jednak tylko teorie i na konkretne informacje musimy jeszcze poczekać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie