PlayStation ma szykować potężną dawkę ogłoszeń. „To może być BARDZO interesujący tydzień”

Konsola PlayStation 5 z kontrolerem DualSense w odbiciu czerwonego światła.
PS4 PS5

Greg Miller, amerykańska osobowość internetowa, uważa, że zapowiada się ciekawy tydzień dla fanów PlayStation. Na tyle ciekawy, że sam przesunął swój podcast.

No bo trzeba przecież zrobić miejsce na nowe zapowiedzi, prawda?

PlayStation i coraz więcej plotek

Greg Miller to były redaktor IGN oraz dość znana osobowość internetowa związana z grami wideo. Aktualnie piastuje stanowisko prezesa internetowej firmy Kinda Funny. Oznacza to, z jednej strony, że faktycznie może znać się na rzeczy i zdradzać zakulisowe informacje związane m.in. z PlayStation. Z drugiej strony do przedstawionych tu rewelacji i tak polecamy podchodzić ze sporą dozą dystansu.

Miller napisał niedawno na Twitterze o trzech plotkach, które słyszał na temat PlayStation. Jego zdaniem, mogą one stać się rzeczywistymi ogłoszeniami już niebawem.

Człowieku, wygląda na to, że to może być BARDZO interesujący tydzień dla PlayStation, jeśli choć jedna z trzech plotek, które słyszałem, okaże się prawdziwa. W związku z tym opóźnimy nagranie PS I Love You XOXO do czwartku.

– Greg Miller na Twitterze

Najciekawsze w jego zajawce są dwie rzeczy – PlayStation może szykować aż trzy ewentualne ogłoszenia, które mogą zostać ujawnione już w tym tygodniu. Drugą rzeczą jest fakt, iż on sam wierzy w swoje źródła na tyle, iż opóźnia swojego podcastu na Kinda Funny Games, aby zrobić miejsce na ewentualne „bomby”.

CO PS może szykować dla graczy? Szczerze mówiąc – to może być wszystko. Niemal oczywistym wydaje się pokazanie Spartacusa, o którym niedawno pisał Bloomberg. Pozostałe dwie rzeczy mogą dotyczyć m.in. przejęcia jakiejś firmy (niedawno przejęli Haven Studios) albo zapowiedzi sporej gry. Fani od bardzo dawna nie mogą doczekać się kolejnej części Silent Hill, która rzekomo może powstawać właśnie w studiach PS.

Swoją drogą – nie wiadomo nawet, czy chodzi o pozytywne wieści. Równie dobrze japoński gigant może szykować dla nas nie aż tak miłe wiadomości. Przesunięcie premiery oczekiwanej gry czy jakiegoś sprzętu (PS VR2?) również ma rację bytu, ale mniejszą. Raczej nie uwierzę w to, abyśmy mieli z takim wytężeniem czekać na niedobre informacje.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie