PS Plus za darmo pozwala sprawdzić wojenną grę wartą 259 zł

PS-Plus-trial
Newsy PlayStation Plus PS5

W ramach darmowych wersji próbnych, możemy teraz sięgnąć po kolejny tytuł. To oferta skierowana do posiadaczy abonamentu PS Plus Premium.

PS Plus Premium otrzymał nowy trial. Można powiedzieć, że Sony rozpieszcza nas pod tym względem. To już ósma wersja próbna gry, którą możemy pobierać w tym miesiącu. Wszystkie poprzednie znajdziecie wraz z linkami do pobrania przechodząc tutaj. Pamiętaj też, że każdy próg abonamentu (Essential, Extra i Premium) kupisz taniej w PS Store, jeśli doładujesz sobie portfel kartami z promocji Instant Gaming:

Trial Company of Heroes 3 dla abonentów PS Plus Premium

Najnowszy trial dotyczy gry Company of Heroes 3 na PS5. Tytuł, kosztujący w PlayStation Store niemal 260 zł, możesz testować za darmo przez 2 godziny. Po prostu pobieramy pełną wersje gry (link poniżej) i możemy się przy niej bawić równiutkie 120 minut.

Company of Heroes 3 to taktyczna strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach II wojny światowej. Teatrem wojny w trzeciej odsłonie serii są Włochy oraz Afryka Północna. Gra początkowo pojawiła się na komputerach PC, lecz wkrótce po premierze na blaszaki dostaliśmy wersję na PlayStation 5. Konsolowa edycja otrzymała dostosowany interfejs użytkownika oraz pełne wsparcie kontrolera.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie