PS Plus październik 2023 oficjalnie! Jest strasznie, sielsko i dziwnie

PS-Plus-pazdziernik-2023
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony ujawniło ofertę PS Plus październik 2023 dla progu Essential. Okazuje się, że wcześniejszy przeciek jest prawdziwy, lecz zdradził on jedynie dwie gry na PS5 i PS4. Jaka jest trzecia na liście do pobrania?

To już oficjalna oferta PS Plus październik 2023. Zatem koniec wątpliwości odnośnie tego, jakie gry na PS5 i PlayStation 4 pobierzemy za tydzień w ramach progu usługi Essential. Tym samym potwierdzamy niedawny przeciek, który zdradził dwa z trzech tytułów. Tak, będzie krwawy oraz straszny The Callisto Protocol. Więc mamy prezent na Halloween! Będzie też sielski i relaksujący Farming Simulator 22. Do odstresowania i uspokojenia tętna po wspomnianym survival horrorze. No a jaka jest trzecia gra?

Kup PS Plus taniej w PS Store. Sposobem są promocje na doładowania portfela

Ogłoszenie nowej oferty PlayStation Plus to również doskonały moment, by przypomnieć, jak kupić subskrypcję znacznie taniej. Doładuj portfel w PS Store poniższymi kartami z promocji, a oszczędzisz kilka dyszek na rocznym abonamencie:

PS Plus październik 2023 – lista gier na PS5 i PS4. Oficjalna oferta

Trzecią grą w nowej ofercie, której dotychczas nie znaliśmy, jest Weird West (tzw. Dziwny Zachód). Tak przedstawia się pełna lista na październik w progu Essential:

  • The Callisto Protocol (PS4/PS5)
  • Farming Simulator 22 (PS4/PS5)
  • Weird West (PS4/PS5)

Nowe gry będziemy mogli przypisywać do konta oraz pobierać od pierwszego wtorku miesiąca. Więc dorwiemy się do nich tuż po weekendzie – 3 października.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie