Wyciekła pierwsza gra w PS Plus na marzec. Wielki hit, o który gracze błagają od dawna

PS Plus na marzec 2024 - wyciekła pierwsza gra. Gracze błagali od dawna | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Poznaliśmy pierwszą grę w PS Plus na marzec 2024. Wygląda na to, że spragnieni walki gracze dostaną wielki hit, o który proszą od dawna.

Najwyraźniej poznaliśmy megahit, który jako jedna z głównych gier ozdobi marcową ofertę PlayStation Plus. Za przeciek odpowiada bilbill-kun, czyli niezwykle wiarygodny insider. Jak do tej pory w zasadzie się nie pomylił, więc śmiało można zaufać tym informacjom. Co jednak nie jest pewnikiem, bo nadal Sony nie przedstawiło oficjalnej oferty.

PS Plus na marzec 2024 z pierwszą hitową grą!

Zdaniem insidera, w PS Plus na marzec 2024 pojawi się Sifu. Jest to niezwykle ciepło przyjęta gra od Sloclap, mieszająca ze sobą zasady rodem z roguelike’a z azjatyckim kinem akcji, czyli tzw. kinem kopanym. Gracze wcielają się w postać wojownika kung-fu, który rusza, aby pomścić śmierć swojego mistrza.

Sama rozgrywka to mniej więcej bardzo wymagający beat-em’up z niezwykle dopracowanym systemem walki. Co ciekawe, gracze na pokonanie wszystkich wrogów i finalnego bossa mają dość ograniczoną pulę żyć. Każda śmierć oznacza starzenie się naszej postaci, która w końcu może wręcz umrzeć ze starości (no, prawie). Mamy tu więc wyśrubowany poziom trudności, ale spokojnie, bo w zasady rozgrywki wpisane jest umieranie i powtarzanie.

Co ciekawe, gracze od dawna chcą Sifu w PS Plusie. Na Reddicie regularnie pojawiały się spekulacje dotyczące wrzucenia gry do abonamentu. Jest to przecież tytuł, który idealnie pasuje do takiej formy dystrybucji. W końcu więc ich nadzieje zostaną zaspokojone. Tym samym możemy znów liczyć na mocną ofertę w PS Plus na marzec.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie